دامنه های طلایی

مشاهده همه

آموزش انتقال دامنه توسط نیک Nic.ir

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (4 votes, average: 5٫00 out of 5)

با توجه به اینکه در زمینه فروش دامنه فعالیت داریم لازم است که آموزش کابردی و ساده در خصوص انتقال دامنه توسط نیک Nic.ir در سایت قرار دهیم تا بعد از خرید دامنه مشکلی در خصوص انتقال دامنه نداشته باشید.

پیش از شروع لازم است بدانید جهت انتقال دامنه های IR نیاز به شنایه ایرنیک دارید, پس از اگر عضو سایت نیک هستید که هیچ, در غیراینصورت ابتدا در سایت Nic.ir عضو شوید, سپس مراحل انتقال دامنه را دنبال کنید.

جهت عضویت در سایت نیک از منوی مشخصه های شناسه وارد بخش ساختن شناسه کاربری شوید و سپس فرم مربوط را تکمیل نمایید؛

عضویت در سایت نیک

و اگر عضو سایت نیک هستید از گزینه ورود استفاده کنید

آموزش انتقال دامنه توسط نیک

  • وارد حساب کاربری خود شوید

همانطور که در بالا نیز گفته شد برای انتقال دامنه ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

آموزش انتقال دامنه توسط نیک

  • ورود به بخش انتقال دامنه

پس از ورود به حساب کاربری خود, می بایست وارد بخش انتقال دامنه شوید. بدین منظور ابتدا از منوی بالای سایت وارد گزینه دامنه ها شوید و گزینه انتقال دامنه را انتخاب کنید.

انتقال دامنه توسط نیک

  •  وارد کردن اطلاعات دامنه

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید بخشی با عنوان انتقال دامنه وجود دارد, در این مرحله می بایست نام دامنه مورد نظر خود و رمز انتقال را وارد نمایید.

توجه کنید؛ رمز انتقال دامنه توسط فروشنده به شما داده می شود.

انتقال دامنه توسط nic.ir

  • تایید انتقال توسط فروشنده

پس از انجام مرحله انتقال دامنه, یک ایمیل برای فروشنده دامنه ارسال خواهد شد که درخواست شما را برای انتقال دامنه اعلام میکند, در این مرحله فروشنده دامنه با تکمیل مربوط مربوطه و ارسال سند انتقال, این مرحله را تایید می کند.

 

  • پرداخت هزینه انتقال

پس از تایید انتقال توسط فروشنده دامنه, دامنه مورد نظر در سبد خرید شما قرار خواهد گرفت و شما می بایست هزینه انتقال دامنه را که توسط سایت نیک دریافت می شود, پرداخت نمایید, هزینه انتقال دامنه توسط نیک 8 هزارتومان است که می توانید بصورت آنلاین پرداخت نمایید.

 

نتیجه گیری

این روش رسمی توسط سایت نیک هست که البته هزینه انتقال نسبتاً بالاتری در مقابل دیگر سایت ها دارد, در آموزش های بعدی که در بخش وبلاگ سایت فروش دامنه های برتر قرار خواهد گرفت, روش هایی با هزینه انتقال بسیار پایین معرفی خواهد شد. موفق باشید.

مطالب پیشنهادی